Kuchyně, dveře, vestavěné skříně

Kuchyně

Nabízíme celou škálu sortimentu kuchyňských linek včetně spotřebičů, které dodáváme na základě Vašich představ. Zároveň nabízíme zpracování návrhu, případně projektové dokumentace. Realizace výroby kuchyňské linky začíná vyměřením u zákazníka a zhotovením grafického návrhu, vybráním spotřebičů, barevného povrchu linky, drátěného programu atd. Po sepsání smlouvy o dílo a uhrazení zálohy následuje vlastní výroba, kdy dodací lhůta kuchyňských linek je 3 - 4 týdny, dle náročnosti. Naše firma má vlastní truhlářskou výrobu a proto uspokojujeme zákazníky od základního provedení v ABS technologii, přes prolisované tvary dvířek až po masivní provedení.

V rámci komplexních služeb nabízíme široký výběr vestavěných skříní, šatních systémů, schodišťových konstrukcí a vnitřních i venkovních dveří. Schodiště vyrábíme z masivního dřeva - borovice, dub, buk, jasan atd. v přírodním provedení, nebo mořením. Používané laky jsou zdravotně nezávadné, se stálým povrchem zabarvení od rakouské firmy Icla. Realizace výroby nábytku začíná vyměřením u zákazníka a zhotovením grafického návrhu. Doba realizace trvá podle náročnosti 5 - 8 týdnů.

Dveře a zárubně

Vyrábíme jak intetiérové dveře, tak i venkovní dveře. Zde Vám velmi rádi nabídneme velmi, ale opravdu velmi širokou škálu interiérových i venkovních dveří a materiálu. Naleznete u nás dveře jak bez skleněných výplní, tak i dveře se skleněnou výplní a to velmi různorodých tvarů a barev. Protože po nás zákazníci žádali ceník dveří - vytvořili jsme je pro Vás ceník dveří a ceník zárubní.

Jak na to:

01. standartně Vás navštívíme - koukneme na Váš interiér a navrhneme Vám dveře a dveřní zárubně na míru

02. po-té Vám udláme grafický návrh Vašíc dveří a dveřních zárubní

03. v případě Vašeho zájmu důkladně vyměříme dveře a dveřní zárubně a sepíšeme smlouvu o díle s přesnými daty dodání.

04. před samotnou montáží Vás naší pracovníci s předstihem informují o montáží Vašich dveří a dveřních zárubní a po samotné motáží a důkladné kontrole od nás dostanete předávací protokol

 

Vestavěné skříně

Vestavění skříně jsou dnes již standartním vybavením moderní domácnosti. Vhodnou volbou vestavěné skříně můžete zároveň doplnit interiér domácnosti. Naším cílem je Vaše naprosta spokojenost s vestavěnou skříni od nás. Ukázky naších vestavěných skříní můžete naleznout ZDE. Vzhledem k tomu, že zákazníci po nás vyžaduji díky panelovým domům často podobné skříně, navrhli jsme několik typizovaných vestavěných skříní.

Vestavěná skříň 1600

Vestavěná skříň 2300

Vestavěná skříň 3200

Vestavěná skříň 5000


Neváhejte nás kontaktovat

naše služby

Začněte vaši rekonstrukci bytu bez obav již nyní. Nabízíme komplexní rekonstrukce koupelen a služby. Věříme, že si vyberete.

nepřehlédněte reference

Prohlédněte si naše reference, věříme že vás naše práce zaujme nebo inspiruje.