Zednické a obkladačské práce

V rámci zednických a obkladačských prací Vám nabízíme tyto práce:

Obklady a dlažby Zdění Omítky Sádrokartón (SDK) Nivelace a podlahy


Obklady a dlažby

Při rekonstrukcích koupelen je nejnáročnější, ale zároveň nejefektnější práce v interiéru. Vyžaduje preciznost,trpělivost a zkušenosti. Krásně provedený obklad dokáže o stupeň zvýšit nebo naopak zcela pokazit celkový dojem provedených prací. Samozřejmostí je konzultace o umístění dořezů podle představy zákazníka.


Zdění

Řada zájemců o rekonstrukci bytového jádra řeší otázku,zda stávající jádro opláštit nebo nově vyzdít. Naše rada jednoznačně zní-postavit nové. Opláštění původního se rovná obléknutí nového kabátu na starý a v něm ukrytí všech problému jen "na oko". Ano,výsledek je zdánlivě stejný, ale může znamenat časovanou bombu. Je potřeba mít na paměti, že je to řešení neúplné a z profesionálního hlediska téměř nepřijatelné. Nově vyzděné jádro sebou přináší i nové uspořádaní prostoru a vyčištění míst, o kterých jste neměli ani tušení. Rozhodnutí je jen na Vás. Do interiéru doporučujeme provádět zdění cihlou Ytong, která má výborné vlastnosti pro další zapracování elekro. a vodo instalačního materiálu. Levnější a čistější je i následné omítání. Přesné vyzdění zaručuje krásné a pevné stěny.


Omítky

Omítky jsou velmi důležitý prvek vašeho domova. Dokážou omladit nebo vrátit interiér o 50 let zpátky. Přesto jsou často v prvotních záměrech rekonstrukce opomíjené. Názor, že se přemalují a budou v pořádku slyšíme často, ale výsledek je takový, že konečné porovnání nových omítek vedle původních je natolik "do očí bijící", že pokazí celkový dojem celého díla. Rozhodnutí necháme na Vás, ale dodatečné opravy omítek po hotové rekonstrukci, přináší řadu dalších problému. Jako je např. ochrana nových podlah, zaprášení spár, nábytku na míru atd. Pod nové nebo rekonstruované omítky provádíme vždy penetraci, potom je natažena vrstva cementového lepidla+perlinky a následuje vrstva až dvě štukové omítky. Používáme kvalitní venkovní štuk, který zaručuje mnohem větší odolnost proti opotřebení než štuk určený do interiéru. Pouze tento postup Vám zaručí,kvalitní a pohledné omítky bez mikroprasklin a jiných poškození způsobených sedáním budovy. Ochrana všech rohů hliníkovými profily je samozřejmostí..


Sádrokarton

Sádrokarton je často používaný materiál na opláštění bytovch jader, vyrovnání stropu, ale i na celkové provedení příček.Je mnohem lehčí než klasické zdění, tudíž je náhradou tam, kde např. ze statických důvodů nelze použít přesné tvárnice ytong. Nevýhodou je jeho malá pevnost, a proto doporučujeme jeho používání pouze v krajních případech. To se ovšem netýká stropu, kde po následné montáži bodových světel vzniká luxusní a příjemný dojem. Použití sádrokartonu doporučujeme i pro zadní příčku ve WC u byových jader. Na přání provádíme i montáž obložitelných dvířek a následné obložení obkladem. Taková dvířka nejsou téměř vidět a dokonale splývají v prostoru.


Nivelace podlahy

 

Neváhejte nás kontaktovat

naše služby

Začněte vaši rekonstrukci bytu bez obav již nyní. Nabízíme komplexní rekonstrukce koupelen a služby. Věříme, že si vyberete.

nepřehlédněte reference

  • 3D vizualizace
  • 3D vizualizace
  • 3D vizualizace

Prohlédněte si naše reference, věříme že vás naše práce zaujme nebo inspiruje.