Rekonstrukce koupelen Boháč

Naše firma Koupelny Boháč se specializuje na rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce koupelen, kuchyní, bytů a bytových prostorů celkově. Naší hlavní činností je práce v interiéru, kde můžeme nabídnout své mnohaleté zkušenosti. V okolí a městech Ostrava, Havířov, Karviná, Český Těšín, Třinec se můžeme pochlubit řadou svých prací a spokojených klientů. Nesnažíme se pouze zakázku získat a následně dokončit, naší prioritou je, aby Vám i zamýšlený projekt co nejdéle sloužil a Vy dosáhli požadovaného výsledku.

Nespoléháme se na zavedené stereotypy, ale stále přebíráme nejnovější poznatky ve stavebnictví a hledáme nový-špičkový materiál. Tvrdíme, že bydlení už dávno není jen nutností, ale i splnění našich přání, snů a tužeb. Interiér je pokaždé odrazem osobnosti, která v něm žije a někdy je složité ho najít. Jestli s námi souhlasite a potřebujete při rekonstrukci nebo realizaci svého domova pomoci.

Na rekonstrukce koupelen jsme ti které hledáte!

naše služby

Začněte vaši rekonstrukci bytu bez obav již nyní. Nabízíme komplexní rekonstrukce koupelen a služby. Věříme, že si vyberete.

nepřehlédněte reference

Prohlédněte si naše reference, věříme že vás naše práce zaujme nebo inspiruje.