Záruka kvality

01.Výroba a montáž na míru
Provádíme komplexní realizaci koupelen, bytových jader a bytů na klíč od zpracování projektu, vypracování vizualizace až po zajištění stavebních prací jako jsou zednické, obkladačské, elektroinstalační a vodoinstalační práce vestavěné skříně a nábytek - to vše na míru. Podlahy – zajištění a položení všech typů podlah. Dveře a zárubně – výběr z široké škály a dodání i včetně montáže.

02Kvalita a originalita
Zakládáme si na tom, že jsme firmou malou, založenou a fungující jako firma stavební v pravém slova smyslu. Každou zakázku řešíme individuálně od zaměření až po následnou realizaci. Každá zakázka je řešena indiviuálně a na klíč.

03.Dostupné ceny
Nabízíme Vám finančně dostupné řešení pro rekonstrukci Vašeho interiéru tak, aby vyhovovalo Vašim finančním možnostem. Vypracováváme zdarma cenové nabídky.

04.Dodání zakázky i do 2 týdnů
Zvládáme i akce "blesk", doplnit čárku, vše je závislé na výběru materiálu a dostupnosti zařizovacích předmětů.

05.Široký výběr materiálů, kování, doplňků a spotřebičů
Koupelny Boháč pracuje pouze s materiály od prvotřídních dodavatelů a se špičkovými odborníky. Spolupracuje s koupelnovým studiem Siko koupelny, Koupelny JaS, stavebniny Janík a dalšími předními dodavateli materiálů a zařizovacích předmětů pro Vaši koupelnu či byt. Můžete si vybrat z široké škály obkladů a dlažeb, van a sprchových koutů, vodovnodních baterií, sanitární keramiky a mnoho dalšího od špičkových českých i zahraničních výrobců např. Ravak, Teiko, Jika, Ronal, Laufen, Novaservis, Grohe, Keramika Paradyz, Rako.

06.Osobní přístup
Dbáme na lidský a vstřícný přístup. Řídíme se pravidlem s úsměvem jde všechno líp. Naším důležitým kritériem je preciznost provedených prací, dodržení domluvených termínů a spokojenost zákazníka.

07.Zdarma zaměření
Neobávejte se nás pozvat k sobě domů. Zaměření je základ vyhotovení přesné cenové nabídky. Není to jen o zjištění rozměrů koupelny, kuchyně, chodby nebo celého bytu, ale i to vidět celý interiér na vlastní oči a zahrnout do cenové nabídky vše potřebné a najít nejvhodnější řešení pro Váš interiér, které bude možno zrealizovat. Nabízíme tuto službu zdarma a zcela nezávazně.

08.Zdarma vypracování návrhů a cenových nabídek
Dobrá káva a úsměv zdarma. To Vás čeká při návštěvě naší vzorkové prodejny Koupelny Boháč. Bez ohledu jaké bude Vaše rozhodnutí, se Vám budeme plně věnovat, přizpůsobíme se časově. Sdělíte nám Vaše představy, požadavky, podle kterých vypracujeme projekt a nezávazně cenovou nabídku.


naše služby

Začněte vaši rekonstrukci bytu bez obav již nyní. Nabízíme komplexní rekonstrukce koupelen a služby. Věříme, že si vyberete.

nepřehlédněte reference

  • 3D vizualizace
  • 3D vizualizace
  • 3D vizualizace

Prohlédněte si naše reference, věříme že vás naše práce zaujme nebo inspiruje.