Jak Koupelny Boháč hodnotí zákazníci

Klient - Petr Horkel:
Rekonstrukci bytového jádra včetně kuchyně

Po celou dobu rekonstrukce bytového jádra včetně kuchyně byl vidět profesionální přístup všech pracovníků. Vše proběhlo v řádném termínu, bez jakýchkoliv závad a reklamací a za stanovenou cenu. Vždy bylo řádně uklizeno. Ani po 2 letech nemáme žádnou závadu, což dokládá kvalita odvedené práce. Tuto firmu můžeme vřele doporučit ostatním. Horkelovi

Neověřeno.


Klient - Bednárikovi, Ostrava:
Rekonstrukci bytového jádra Ostrava

Děkujeme p. Boháčovi za jeho osobní přístup. Vše vysvětlil, doporučil, vzniklé situace vždy vyřešil. Firma prováděla demontáž bytového jádra, dělala nové: zdi, koupelnu, WC, v kuchyni podlahu a veškeré přípojky pro kuchyňské studio, výměnu všech rámu dveří v bytě (ve kterých byly vypínače) za nové rámy dveří včetně dveří, elektroinstalaci. Finanční rozpočet a časový plán byl dodržený dle domluvy. S prací jsme spokojeni, firmu Koupelny Boháč můžeme doporučit.

Neověřeno.


Klient - Třinec:
Rekonstrukci bytového jádra Třinec

Firma pro mne dělala rekonstrukci bytového jádra (bourání příček, zdění příček, pokládka vinylové podlahy, vybavení koupelny, plynové práce). Vše bylo provedeno v termínu a podle rozpočtu, takže bezvýhradná spokojenost. Mohu jen doporučit.

Neověřeno.


Klient - Ivana Horká:
Rekonstrukci koupelny

S firmou jsme byli maximálně spokojeni, a to od zpracování 3D návrhu až po samotnou rekonstrukci koupelny. Kvalitní práce, příjemné jednání, zkušenosti. Chce-li někdo rekonstruovat koupelnu, můžu firmu p. Boháče vřele doporučit.

Neověřeno.


Klient - Darina Sedlářová:
Rekonstrukce bytové jádro, komplet koupelna, WC, kuchyně a další části bytu.

Nové bytové jádro, komplet koupelna, WC, kuchyně a další části bytu. Služby jsou profesionální, ochota a vstřícnost mne mile překvapily, mohu jen doporučit. V našem případě se jednalo o dosti rychlou realizaci (dali jsme skutečně šibeniční termín, který byl dodržen), která však byla odvedena naprosto skvěle. Mohu jen doporučit! Sama jsem služby firmy vyhledala na základě předchozích zkušeností dvou jiných klientů, u nichž doma jsem viděla opravdu dobře odvedenou práci.

Neověřeno.


Klient - Jiřina Večeřová:
Rekonstrukce bytového jádra, koupelny a WC.

Rekonstrukce bytového jádra, koupelny a WC Firma pana Boháče zajistila kompletní rekonstrukci byt. jádra, koupelny a WC. Pan Boháč se postaral o vypracování projektové dokumentace a 3D návrhu, osobně se mnou prokonzultoval mojí představu, navrhl cenovou nabídku a ochotně poradil, co vše je potřebné zařídit. Firma odvedla kvalitní práci, jsem velice spokojena a firmu pana Boháče doporučuji. Večeřová.

Neověřeno.


Klient - Klára Galdunová:
Rekonstrukce bytového jádra, zdi, elektrorozvody, koupelnu, pokládku linolea.

Vřele doporučuji, pan Boháč je profesionál, skvěle poradí, vše dodrží, krásně komunikuje, velmi ochotný, kvalitní práce. Dělali u nás nové zdi, elektrorozvody, koupelnu, pokládku linolea, vše bez problému s držením termínu a finačního limitu. Galdunová.

Neověřeno.


Klient - Michaela Kroupová:
Rekonstrukce bytového jádra, včetně kuchyně, předsíně a podlahy v dětském pokoji.

Firma prováděla kompletní rekonstrukci bytového jádra, včetně kuchyně, předsíně a podlahy v dětském pokoji. Vše proběhlo bez komplikací, ve stanovených termínech, za přijatelnou cenu. Nikdy jsem nemusela uhánět zedníky, obkladače apod., chlapi chodili do práce včas (někdy i dříve) a každý den byl odveden kus práce. Ani po 3 letech nebylo nutné nic reklamovat. Byli jsme spokojení.

Neověřeno.


Napište nám i vy vaše zkušenosti

naše služby

Začněte vaši rekonstrukci bytu bez obav již nyní. Nabízíme komplexní rekonstrukce koupelen a služby. Věříme, že si vyberete.

doporučujeme také

Stavební pouzdra JAP Obložitelná WC dvířka
Další zajímavé odkazy najdete zde.