Kuchyně, dveře

Kuchyně

Nabízíme celou škálu sortimentu kuchyňských linek včetně spotřebičů, které dodáváme na základě Vašich představ. Zároveň nabízíme zpracování návrhu, případně projektové dokumentace. Realizace výroby kuchyňské linky začíná vyměřením u zákazníka a zhotovením grafického návrhu, vybráním spotřebičů, barevného povrchu linky, drátěného programu atd. Po sepsání smlouvy o dílo a uhrazení zálohy následuje vlastní výroba, kdy dodací lhůta kuchyňských linek je 3 - 4 týdny, dle náročnosti. Naše firma má vlastní truhlářskou výrobu a proto uspokojujeme zákazníky od základního provedení v ABS technologii, přes prolisované tvary dvířek až po masivní provedení.

V rámci komplexních služeb nabízíme široký výběr vestavěných skříní, šatních systémů, schodišťových konstrukcí a vnitřních i venkovních dveří. Schodiště vyrábíme z masivního dřeva - borovice, dub, buk, jasan atd. v přírodním provedení, nebo mořením. Používané laky jsou zdravotně nezávadné, se stálým povrchem zabarvení od rakouské firmy Icla. Realizace výroby nábytku začíná vyměřením u zákazníka a zhotovením grafického návrhu. Doba realizace trvá podle náročnosti 5 - 8 týdnů.

Dveře a zárubně

Vyrábíme jak intetiérové dveře, tak i venkovní dveře. Zde Vám velmi rádi nabídneme velmi, ale opravdu velmi širokou škálu interiérových i venkovních dveří a materiálu. Naleznete u nás dveře jak bez skleněných výplní, tak i dveře se skleněnou výplní a to velmi různorodých tvarů a barev. Protože po nás zákazníci žádali ceník dveří - vytvořili jsme je pro Vás ceník dveří a ceník zárubní.

Jak na to:

01. standartně Vás navštívíme - koukneme na Váš interiér a navrhneme Vám dveře a dveřní zárubně na míru

02. po-té Vám udláme grafický návrh Vašíc dveří a dveřních zárubní

03. v případě Vašeho zájmu důkladně vyměříme dveře a dveřní zárubně a sepíšeme smlouvu o díle s přesnými daty dodání.

04. před samotnou montáží Vás naší pracovníci s předstihem informují o montáží Vašich dveří a dveřních zárubní a po samotné motáží a důkladné kontrole od nás dostanete předávací protokol

 

Viz naše reference


Neváhejte nás kontaktovat

naše služby

Začněte vaši rekonstrukci bytu bez obav již nyní. Nabízíme komplexní rekonstrukce koupelen a služby. Věříme, že si vyberete.

nepřehlédněte reference

  • 3D vizualizace
  • 3D vizualizace
  • 3D vizualizace

Prohlédněte si naše reference, věříme že vás naše práce zaujme nebo inspiruje.